MXJBAFC24M0
- Mfr.Part #
- MXJBAFC24M0
- Datasheet
MXJBAFC24M0
- Description
- HC49S 12PF 10/20PPM -20/70C 24M
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 40 Ohms
- Frequency :
- 24 MHz
- Frequency Stability :
- ±20ppm
- Frequency Tolerance :
- ±10ppm
- Load Capacitance :
- 12pF
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C