MXJBHJI14M7456
Mfr.Part #
MXJBHJI14M7456
Manufacturer
Meritek
Package/Case
Datasheet
MXJBHJI14M7456
Description
HC49S 12PF 30/50PPM -40/85C 14.
Stock
371
Manufacturer :
Meritek
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
14.7456 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Load Capacitance :
12pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C