MXJBAFC25M0
Mfr.Part #
MXJBAFC25M0
Datasheet
MXJBAFC25M0
Description
HC49S 12PF 10/20PPM -20/70C 25M
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
25 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Load Capacitance :
12pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C