STSPIN32F0601
Mfr.Part #
STSPIN32F0601
Datasheet
STSPIN32F0601
Description
600V THREE-PHASE CONTROLLER WITH
Stock
390
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TJ)
Supplier Device Package :
64-TQFP (10x10)
Voltage - Supply :
9V ~ 20V