STSPIN32F0601Q
Mfr.Part #
STSPIN32F0601Q
Datasheet
STSPIN32F0601Q
Description
600V THREE-PHASE CONTROLLER WITH
Stock
621
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TJ)
Package / Case :
72-VFQFN Exposed Pad
Supplier Device Package :
72-QFN (10x10)
Voltage - Supply :
9V ~ 20V