OMB.868.B05F21
Mfr.Part #
OMB.868.B05F21
Manufacturer
Taoglas
Package/Case
Datasheet
OMB.868.B05F21
Description
RF ANT 868MHZ WHIP STR N FEM
Stock
377
Manufacturer :
Taoglas
Product Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Whip, Straight
Applications :
Features :
Frequency (Center/Band) :
868MHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :
860MHz ~ 870MHz
Gain :
5dBi
Ingress Protection :
Mounting Type :
Bracket Mount
Number of Bands :
1
Power - Max :
50 W