OMB.450.B03F21
Mfr.Part #
OMB.450.B03F21
Manufacturer
Taoglas
Package/Case
Datasheet
OMB.450.B03F21
Description
RF ANT 460MHZ WHIP STR N FEM
Stock
255
Manufacturer :
Taoglas
Product Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Whip, Straight
Applications :
CDMA, LTE
Features :
Frequency (Center/Band) :
460MHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :
450MHz ~ 470MHz
Gain :
3dBi
Ingress Protection :
IP65
Mounting Type :
Bracket Mount
Number of Bands :
1
Power - Max :
100 W