OMB.433.B06F21
Mfr.Part #
OMB.433.B06F21
Datasheet
OMB.433.B06F21
Description
RF ANT 433MHZ WHIP STR N FEM
Stock
72
Applications :
ISM
Features :
Frequency (Center/Band) :
433MHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :
Gain :
6dBi
Power - Max :
100 W