OMB.450.B06F21
Mfr.Part #
OMB.450.B06F21
Datasheet
OMB.450.B06F21
Description
RF ANT 460MHZ WHIP STR N FEM
Stock
629
Applications :
CDMA, LTE
Features :
Frequency (Center/Band) :
460MHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :
450MHz ~ 470MHz
Gain :
6dBi
Power - Max :
100 W