OMB.868.B08F21
- Mfr.Part #
- OMB.868.B08F21
- Datasheet
OMB.868.B08F21
- Description
- RF ANT 868MHZ WHIP STR N FEM
- Stock
- 386
- Applications :
- ISM
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 868MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 860MHz ~ 870MHz
- Gain :
- 8dBi
- Power - Max :
- 50 W