MA501A902FAA
Mfr.Part #
MA501A902FAA
Datasheet
MA501A902FAA
Description
CAP CER 9000PF 100V NP0 AXIAL
Stock
281
Capacitance :
9000 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±1%
Voltage - Rated :
100V