MVS3225P220K
Mfr.Part #
MVS3225P220K
Datasheet
MVS3225P220K
Description
VARISTOR 3225 22V 150A 2SMD JLEA
Stock
1570
Capacitance @ Frequency :
1450 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
150 A
Energy :
0.7J
Features :
Maximum AC Volts :
14 V
Maximum DC Volts :
18 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Max) :
24 V
Varistor Voltage (Min) :
20 V
Varistor Voltage (Typ) :
22 V