EXE821SM
Mfr.Part #
EXE821SM
Datasheet
EXE821SM
Description
RF ANT 861MHZ WHIP STR SMA MALE
Stock
162
Frequency (Center/Band) :
861MHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :
821MHz ~ 902MHz
Termination :
SMA Male
Datasheets
EXE821SM
    CONN ADAPT PLUG-PLUG UHF
    CONN ADAPT PLUG-JACK BNC 50 OHM