EXE806SM
Mfr.Part #
EXE806SM
Datasheet
EXE806SM
Description
RF ANT 836MHZ WHIP STR SMA MALE
Stock
516
Frequency (Center/Band) :
836MHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :
806MHz ~ 866MHz
Product Status :
Obsolete
Termination :
SMA Male
Datasheets
EXE806SM
    CONN ADAPT PLUG-PLUG UHF
    CONN ADAPT PLUG-JACK BNC 50 OHM