EXE806MD
Mfr.Part #
EXE806MD
Datasheet
EXE806MD
Description
RF ANT 836MHZ WHIP STR MD CONN
Stock
669
Frequency (Center/Band) :
836MHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :
806MHz ~ 866MHz
Product Status :
Obsolete
Termination :
MD
Datasheets
EXE806MD
    CONN ADAPT PLUG-PLUG UHF
    CONN ADAPT PLUG-JACK BNC 50 OHM