EXE806SF
Mfr.Part #
EXE806SF
Datasheet
EXE806SF
Description
RF ANT 836MHZ WHIP STR SF CONN
Stock
348
Frequency (Center/Band) :
836MHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :
806MHz ~ 866MHz
Product Status :
Obsolete
Termination :
SF
Datasheets
EXE806SF
    CONN ADAPT PLUG-PLUG UHF
    CONN ADAPT PLUG-JACK BNC 50 OHM