EXE806SFU
Mfr.Part #
EXE806SFU
Datasheet
EXE806SFU
Description
RF ANT 836MHZ WHIP STR SFU CONN
Stock
332
Frequency (Center/Band) :
836MHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :
806MHz ~ 866MHz
Product Status :
Active
Termination :
SFU
Datasheets
EXE806SFU
    CONN ADAPT PLUG-PLUG UHF
    CONN ADAPT PLUG-JACK BNC 50 OHM