EXE821SFU
Mfr.Part #
EXE821SFU
Datasheet
EXE821SFU
Description
RF ANT 861MHZ WHIP STR SFU CONN
Stock
164
Frequency (Center/Band) :
861MHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :
821MHz ~ 902MHz
Termination :
SFU
Datasheets
EXE821SFU
    CONN ADAPT PLUG-PLUG UHF
    CONN ADAPT PLUG-JACK BNC 50 OHM