CHF190104CBF12R5R
Mfr.Part #
CHF190104CBF12R5R
Datasheet
CHF190104CBF12R5R
Description
RES CHAS MNT 12.5 OHM 5% 800W
Stock
482
Frequency :
0Hz ~ 1GHz