CHF190104KBF250R
- Mfr.Part #
- CHF190104KBF250R
- Datasheet
CHF190104KBF250R
- Description
- RES CHAS MNT 25 OHM 5% 1000W
- Stock
- 458
- Frequency :
- 0Hz ~ 1GHz