CHF190104EBF500L
Mfr.Part #
CHF190104EBF500L
Manufacturer
Bourns, Inc.
Package/Case
Datasheet
CHF190104EBF500L
Description
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 800W
Stock
117
Manufacturer :
Bourns, Inc.
Product Category :
RF Misc ICs and Modules
Frequency :
0Hz ~ 1GHz