CHF12545CBF101R
Mfr.Part #
CHF12545CBF101R
Datasheet
CHF12545CBF101R
Description
RES CHAS MNT 100 OHM 5% 500W
Stock
467
Product Category :
RF Misc ICs and Modules
Frequency :
0Hz ~ 1GHz