CHF190104KEBF500L
Mfr.Part #
CHF190104KEBF500L
Datasheet
CHF190104KEBF500L
Description
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 1000W
Stock
441
Frequency :
0Hz ~ 1GHz