CHF3020CBF221R
Mfr.Part #
CHF3020CBF221R
Datasheet
CHF3020CBF221R
Description
RES CHAS MNT 220 OHM 5% 10W
Stock
610
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Power (Watts) :
10W
Resistance :
220 Ohms
Temperature Coefficient :
Tolerance :
±5%