CHF3020DBF251R
Mfr.Part #
CHF3020DBF251R
Datasheet
CHF3020DBF251R
Description
RES CHAS MNT 250 OHM 5% 25W
Stock
493
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Power (Watts) :
25W
Resistance :
250 Ohms
Temperature Coefficient :
Tolerance :
±5%