CHF3020DBF201R
- Mfr.Part #
- CHF3020DBF201R
- Datasheet
CHF3020DBF201R
- Description
- RES CHAS MNT 200 OHM 5% 25W
- Stock
- 540
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power (Watts) :
- 25W
- Resistance :
- 200 Ohms
- Temperature Coefficient :
- Tolerance :
- ±5%