CHF3020CBF301R
Mfr.Part #
CHF3020CBF301R
Datasheet
CHF3020CBF301R
Description
RES CHAS MNT 300 OHM 5% 10W
Stock
213
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Power (Watts) :
10W
Resistance :
300 Ohms
Temperature Coefficient :
Tolerance :
±5%