CHF3020DBF500L
Mfr.Part #
CHF3020DBF500L
Datasheet
CHF3020DBF500L
Description
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 25W
Stock
728
Product Category :
RF Misc ICs and Modules
Frequency :
0Hz ~ 2GHz