CHF3020CBF251R
Mfr.Part #
CHF3020CBF251R
Datasheet
CHF3020CBF251R
Description
RES CHAS MNT 250 OHM 5% 10W
Stock
289
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Power (Watts) :
10W
Resistance :
250 Ohms
Temperature Coefficient :
Tolerance :
±5%