MVS4032P220K
Mfr.Part #
MVS4032P220K
Datasheet
MVS4032P220K
Description
VARISTOR 4032 22V 300A 2SMD JLEA
Stock
1220
Capacitance @ Frequency :
2300 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
300 A
Energy :
1.3J
Features :
Maximum AC Volts :
14 V
Maximum DC Volts :
18 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Max) :
24 V
Varistor Voltage (Min) :
20 V
Varistor Voltage (Typ) :
22 V