PCB1B18AG
Mfr.Part #
PCB1B18AG
Datasheet
PCB1B18AG
Description
CONN TERM BLCK 3.96MM SIDE 18POS
Stock
690
Convert From (Adapter End) :
Terminal Blocks, Screw Connection, 18 Pos, 2 Rows
Convert To (Adapter End) :
Card Edge Connector, 18 Pos
Wire Gauge :
14 AWG