PCB1B16AG
- Mfr.Part #
- PCB1B16AG
- Datasheet
PCB1B16AG
- Description
- CONN TERM BLK CARD EDGE 16POS
- Stock
- 415
- Convert From (Adapter End) :
- Terminal Blocks, Screw Connection, 16 Pos, 2 Rows
- Convert To (Adapter End) :
- Card Edge Connector, 16 Pos
- Wire Gauge :
- 14 AWG