PCB1A12S
- Mfr.Part #
- PCB1A12S
- Datasheet
PCB1A12S
- Description
- CONN TERM BLK CARD EDGE 12POS
- Stock
- 334
- Convert From (Adapter End) :
- Terminal Blocks, Screw Connection, 12 Pos, 1 Row
- Convert To (Adapter End) :
- Card Edge Connector, 12 Pos
- Wire Gauge :
- 12 AWG