PCB1B15S
- Mfr.Part #
- PCB1B15S
- Datasheet
PCB1B15S
- Description
- TERM BLOCK CARD EDGE 15POS TIN
- Stock
- 544
- Convert From (Adapter End) :
- Terminal Blocks, Screw Connection, 15 Pos, 2 Rows
- Convert To (Adapter End) :
- Card Edge Connector, 15 Pos
- Wire Gauge :
- 14 AWG