PCB1B32AG
Mfr.Part #
PCB1B32AG
Datasheet
PCB1B32AG
Description
CONN TERM BLK CARD EDGE 32POS
Stock
206
Convert From (Adapter End) :
Terminal Blocks, Screw Connection, 32 Pos, 2 Rows
Convert To (Adapter End) :
Card Edge Connector, 32 Pos
Wire Gauge :
14 AWG